Antigenní testy COVID-19 pro samoplátce

1. listopadu 2021, 11.00 | Informace k Antigennímu testu COVID-19 pro veřejnost - samoplátce

Informace k Antigennímu testu COVID-19 pro veřejnost - samoplátce

Nemocnice umožňuje provedení testu Ag rychlotest SARS – CoV-2 (COVID-19)  veřejnosti nad rámec hrazený zdravotní pojišťovnou.

Cena za odběr a provedení testu Ag test COVID – 19 uvedena v ceníku

Test je možné uhradit:

• Hotově, předem  na pokladně, recepci nemocnice
  • Bezhotovostně kartou – přímo na odběrovém místě

• Před testováním je nutné být objednán v objednávkovém systému ZDE.
  • Bez objednávky nebude test proveden !
  • K odběru je nutné se dostavit:

- s čitelně vyplněnou žádankou.

- dokladem o zaplacení - při hotovostní platbě na pokladně nemocnice či recepci.

Testy jsou prováděny  v budově v areálu  Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. - viz mapka.

Provozní doba odběrového místa:

om

Za chybně vyplněnou žádanku nenese Nemocnice ve Frýdku-Místku odpovědnost.

Výsledek bude znám na místě po testování do 30min. O výsledku testu bude vystaveno potvrzení v česko-anglické verzi, jež je akceptované v členských zemích EU. Toto potvrzení je ke stažení na https://ocko.uzis.cz

Certifikát s výsledem testu SARS-CoV-2 COVID-19 Vám bude na vyžádání připraven na recepci
v centrální hale Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. následující den od 10 hodin. Požadavek na vytištění je nutné nahlásit při odběru na odběrovém místě.

Po odběru vám bude na odběrovém místě na vyžádání vystaveno „Potvrzení o výsledku antigenního testu na průkaz antigenu SARS-CoV-2“.

Vystavení certifikátu je zpoplatněno částkou dle platného ceníku – 200Kč.

Přílohy:

» Aktuality  » KORONAVIRUS - důležité informace

» Pacienti a návštěvy  » COVID-19  » Antigenní testy

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků: