Aktuality

Beskydské centrum duševního zdraví

27. listopadu 2020, 07.47 | Dne 1. 7. 2020 zahájilo svou činnost Beskydské centrum duševního zdraví. Centrum vzniklo v návaznosti na proces Reformy psychiatrické péče, jejímž cílem je zvyšování kvality života osob s duševním onemocněním a zabránění dlouhodobým pobytům v psychiatrických léčebnách.

Služby, které poskytujeme, jsou jednak ambulantní, jednak terénní. S klienty si můžeme domluvit schůzky přímo v prostorách centra, nebo se s nimi můžeme setkat v jejich domácím prostředí. Veškeré služby jsou poskytovány bezplatně, zázemí centra je bezbariérové a jsme k dispozici osobně, na mailu i telefonicky. Díky multioborovému týmu zdravotníků, sociálních pracovníků, psychiatra, peer konzultanta a klinického psychologa jsme schopni nabídnout celé spektrum služeb, které danému klientovi mohou pomoci. Může se jednat o poradenství v náročné životní situaci, úpravu medikace, práci s rodinou klienta, aktivizaci klienta a mnoho dalšího.

 

Kontaktovat nás můžete na čísle 704 987 724.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace