PCR testy COVID-19 pro žadatele odeslané trasovacím centrem nebo praktickým lékařem

8. června 2021, 14.10 | Informace k PCR testu COVID-19 pro žadatele odeslané trasovacím centrem nebo praktickým lékařem

V případě, že Vás kontaktovalo trasovací centrum a oznámilo Vám, že jste byl/byla v kontaktu s covid pozitivní osobou, kontaktujte svého praktického lékaře, pro vystavení žádnky na odběr. Praktický lékař Vám musí sdělit číslo žádanky, bez kterého není odběr možný.

Máte-li jakékoli příznaky, které mohou svědčit pro nákazu covid-19, musíte vždy kontaktovat svého praktického lékaře, který vás odešle k vyšetření.

Pro provedení testu se objednejte zde. Bez objednávky nebude test proveden!

Testy jsou prováděny  v mobilní buňce u odběrového stanu  v Nemocnici ve Frýdku-Místku, p.o.

Výsledek tohoto vyšetření bude zaslán formou SMS zprávy na mobilní telefonní číslo uvedené na žádance. O výsledku testu bude vystaveno potvrzení v česko-anglické verzi, jež je akceptované v členských zemích EU. Toto potvrzení bude  ke stažení na https://ocko.uzis.cz po zpracování výsledů do 24-48 hodin od odběru .

Certifikát s výsledem testu SARS-CoV-2 COVID-19 Vám bude na vyžádání připraven na recepci v centrální hale Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. následující den od 16 hodin a to vždy po obdržení SMS zprávy o výsledku testu. Požadavek pro vytištění je nutné nahlásit při odběru v odběrovém stanu.

Vystavení certifikátu je zpoplatněno částkou dle platného ceníku200Kč.

» Aktuality  » KORONAVIRUS - důležité informace

» Pacienti a návštěvy  » COVID-19  » PCR testy