Pozvánka na XVI. Beskydský endoskopický workshop

30. června 2022, 07.02 | Vážené kolegyně a kolegové, dovolte mi, prosím, abych Vás pozval na šestnáctý ročník Beskydského endoskopického workshopu.

Akce se uskuteční v pátek 23. 9. 2022 na pracovišti Beskydského gastrocentra Nemocnice ve Frýdku-Místku, podrobný program naleznete v pozvánce v příloze.

V letošním přednáškovém programu vystoupí MUDr. Jiří Cyrany, Ph.D. z FN Hradec Králové, Mgr. Andrea Brucknerová z Kliniky hepatogastroenterologie z IKEM Praha a tři lékaři z Nemocnice ve Frýdku-Místku - MUDr.Petr Vítek, Ph.D., MBA, MUDr. Ivana Mikoviny Kajzrlíková, Ph.D. a MUDr. Barbora Pospíšilová.

Jsem rád, že pozvání opět přijali i další endoskopisté z předních pracovišť v ČR. V přednáškovém endoskopickém programu i letos mimo jiné zazní řada zajímavých kazuistik.

Věřím, že Vás program zaujme, akce se zúčastníte a vzájemně se opět obohatíme o řadu novinek i zkušeností.

Informaci o Vaší účasti, prosím, zašlete do 2. 9. 2022 na e-mail: , děkuji.

Srdečně Vás zdravím a těším se na setkání s Vámi!

Za organizátory

Petr Vítek

» Odborná veřejnost  » Kongresy a semináře

Poslat článek