Aktuality

Seminář kardiologie

16. září 2022, 12.09 | Ve středu 14.9.2022 se uskutečnil již tradiční odborný seminář kardiologie pro praktické lékaře. Tématem byla letos problematika předoperačních vyšetření.

Pozvání k diskuzi letos přijali i primář MUDr. Konopáč za ARO oddělení, MUDr. Chrostek za oddělení chirurgie a MUDr. Kozák za oddělení ortopedie a traumatologie. V diskuzním panelu byla dále asistentka MUDr. Papugová za interní oddělení a JIP a předsedkyně združení praktických lékařů MUDr. Nováková Eva.

Cílem semináře bylo vyvolat diskuzi o nových poznatcích a praktických zkušenostech z dosavadního provozu jednotlivých odborností (kardiologie, geriatrie, praktické lékařství, interna, oddělení anesteziologie a resuscitace, jednotlivé chirurgické obory). V tomto ohledu byl seminář úspěšný a nastínily se i možné další směry, které by mohly vést k dalšímu zkvalitňování našich služeb a minimalizaci perioperačních komplikací. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat všem přednášejícím a diskutérům za jejich účast a aktivní přístup, budeme se těšit na další setkání.

 

Přílohy:

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace