Oční seminář přivítal 70 lékařů a zdravotních sester z celého Moravskoslezského kraje

01. 06. 2026

« Zpět na výpis

1. června 2026

13:26

Beskydské oční centrum uspořádalo dne 28.5.2026 tradiční seminář určený pro oftalmology

Cílem semináře bylo seznámit regionální oční lékaře a zdravotní sestry s nejnovějšími trendy v oční medicíně a také s novinkami v Beskydském očním centru, které patří mezi přední pracoviště očního lékařství v České republice.

Účastníci si vyslechli přednášky o moderních nitroočních čočkách, které pacientům po operaci přinášejí maximální komfort a bezpečnost. Velmi pozitivní ohlas zaznamenaly také prezentace zaměřené na diagnostiku a léčbu onemocnění víček a očního okolí, stejně jako odborné kazuistiky z praxe.

Děkujeme všem účastníkům za aktivní zájem a těšíme se na další setkání.

Fotogalerie

 

Přihlášení k mému účtu

Přes facebook

nebo

E-mail / Login:
Heslo:

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se.

Nastavení cookies

Podrobnější informace o použití cookies na našem webu naleznete zde.

Tato webová stránka používá cookies

K zajištění funkčnosti a analýze návštěvnosti na našem webu používáme soubory cookies. Kliknutím na tlačítko Povolit vše souhlasíte s využívaním cookies.

Nastavení cookies můžete upravit kliknutím na tlačítko Nastavení.

Další informace »