Plicní oddělení

Centrum pro odvykání kouření

Rozhodli jste se přestat s kouřením? Vadí Vám, že kouření poškozuje Vaše zdraví? Chcete s tím něco udělat? Potom navštivte naše Centrum pro léčbu závislosti na tabáku v Nemocnici ve Frýdku-Místku, vchod I, 1.patro nad magnetickou rezonancí. Objednejte si konzultaci na telefonním čísle 558 415 501 v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin. Každý kuřák, který je rozhodnutý přestat s kouřením je u nás vítán. Návštěvy u nás jsou zdarma. V úvodu provádíme vstupní vyšetření, následuje pohovor a poté obvykle několik kontrolních návštěv dle domluvy. V léčbě a potlačení abstinenčních příznaků používáme dle Vašeho rozhodnutí buď léky nebo nikotinové náhrady. Cena léčby je zhruba tolik, co stojí kouření průměrného kuřáka, a délka léčby je individuální. Doporučení od lékaře k návštěvě u nás nepotřebujete. Důležité je, že nikdy není pozdě přestat s kouřením.

Ordinační hodiny centra jsou ve středu od 13:00 do 17:00 hodin pouze po předchozím objednání, telefonní číslo do centra je 558 415 510, objednávky prosím volat v pracovní dny na telefonní číslo 558 415 501 od 7:00 do 15:00 hodin.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace