Lékárna

Služby poskytované veřejnosti

• Lékárnu naleznete v budově E 1.NP
  • Možnost zakoupení dárkového poukazu.
  • Parkování v areálu nemocnice zdarma při vyzvednutí receptu nebo nákupu nad 500 Kč.
  • Výdej léčivých přípravků na recept.
  • Poskytování dispenzačního minima.
  • Příprava IVLP – oční kapky a masti, čípky, tobolky, sirupy, roztoky, masti, krémy, pasty, suspenze atd...
  • Výdej prostředků zdravotnické techniky na poukaz i na volný prodej.
  • Lékárna spolupracuje s firmami, které zajišťují bezplatný rozvoz výživy pro pacienty nutriční ambulance.
  • Velký sortiment zdravotní obuvi a veterinární sortiment.
  • Dermokosmetika (Vichy, Bioderma, Eucerin atd.).

Vedení lékárny

PharmDr. Rudolf Kaleta

vedoucí lékarník

PharmDr. Rudolf Kaleta

+420 558 415 555 kaleta@nemfm.cz
Věra Kundrátová

vedoucí farmaceutický asistent

Věra Kundrátová

+420 558 415 557 kundratova@nemfm.cz
Mgr. Andrea Schenková

Zástupce vedoucího lékárníka

Mgr. Andrea Schenková

+420 558 415 561 schenkova@nemfm.cz

REZERVACE LÉKŮ PŘES ERECEPT

PROVOZNÍ DOBA LÉKÁRNY

Pondělí – Pátek

Sobota + Neděle + Svátky

zavřeno

KLIENTSKá karta

Získejte s klientskou kartou slevy na sortiment volného prodeje

Více o lékarně

Lékárna nemocnice se nachází v hlavní budově Nemocnice ve Frýdku-Místku a je rozdělená na část veřejnou a ústavní. V části veřejné probíhá výdej léčivých přípravků na recept, prodej volně prodejných léčiv a doplňků stravy, dále výdej PZT na poukaz. V části ústavní probíhá výdej léčivých přípravku na žádanku pro jednotlivá oddělení a ambulance.

V lékárně máme široký sortiment léků, které se snažíme vydávat za velmi příznivé ceny a asi 500 druhů léků je bezdoplatkových.

Věnujeme se i přípravě individuálně připravovaných léků: masti,krémy, oční kapky, čípky, tobolky, sirupy atd.

Zajišťujeme objednání a rozvoz přípravků nutriční výživy. U nás najdete velmi velký výběr zdravotní obuvi a dermokosmetiky od více firem. Samozřejmě poskytujeme veterinární sortiment pro domácí mazlíčky.

Lékárenská péče Lékárny nemocnice pro lůžková oddělení a ambulance:

• Zajišťuje nákup léků, infúzních roztoků, očkovacích látek, krevních derivátů, farmaceutických surovin, zkoumadel a laboratorních reagencií. Na základě individuálního dovozu může objednat i léky u nás neregistrované.
  • Provádí přípravu a kontrolu medicinálního vzduchu.
  • Skladuje a vydává léčiva v rámci klinických studií.
  • Zajišťuje přípravu sterilních přípravků s protimikrobní přísadou.
  • Podílí se na tvorbě pozitivních listů.
  • Příjmá studenty farmaceutických fakult a studenty oboru farmaceutický asistent k povinným studijním praxím.

Služby v lékárně poskytuje tým složený z magistrů a farmaceutických asistentů, který se těší na Vaši návštěvu!