Kongresy a semináře

Hejtman převzal záštitu

13. března 2013, 11.28 | Záštitu nad konáním XLII. Dne zdravotníků převzal hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

 

 

 

Technické zabezpečení akce

11. března 2013, 13.08 | Popis technického zabezpečení akce.

 

 

 

Pozvánka na seminář Kardiologie pro internisty I.

25. ledna 2013, 10.29 | Interní oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o., Kardiocentrum Nemocnice Třinec Podlesí, a.s. ve spolupráci s odborem zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje pořádají dne 6.2.2013 v 17:00 hodin odborný seminář Koronární nemoc a revaskularizace myokardu.

 

 

 

Proběhl první letošní seminář pro odborníky ve zdravotnictví

21. ledna 2013, 11.01 | Beskydské gastrocentrum Nemocnice ve Frýdku-Místku uspořádalo odborný zdravotnický seminář na téma Perkutánní endoskopická gastrostomie. Semináře se zúčastnili kromě lékařů a sester nemocnice také pracovníci domovů seniorů a agentur domácí péče z blízkého okolí.

 

 

 

Pozvánka na seminář pro lékaře a zdravotní sestry 16. ledna 2013

7. ledna 2013, 12.10

Beskydské gastrocentrum, Interní oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci
s Okresním sdružením praktických lékařů ve Frýdku-Místku a Okresním sdružením ČLK
pořádá dne 16.1. 2013 ve 14:00 hodin seminář pro lékaře a zdravotní sestry
PERKUTÁNNÍ ENDOSKOPICKÁ GASTROSTOMIE


Místo konání: velká jídelna Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

 

 

 

V. Beskydské ortopedické dny

2. listopadu 2012, 12.05 | Ve dnech 1. a 2. listopadu proběhl již pátý ročník sympozia s mezinárodní účastí s doprovodnou výstavou zdravotnické techniky a farmacie, Beskydské ortopedické dny, který již tradičně pořádá Ortopedické oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku ve spolupráci s Ortopedickou klinikou FN Olomouc.

 

 

 

VI. Beskydský endoskopický workshop

21. září 2012 se konal již 6. ročník Beskydského endoskopického workshopu. Organizátorem této již tradiční podzimní akce je Beskydské gastrocentrum Nemocnice ve Frýdku-Místku vedené Petrem Vítkem a Josefem Chalupou. Akce se konala ve spolupráci s Lékařskou fakultou Ostravské univerzity a pod záštitou Endoskopické sekce České gastroenterologické společnosti.

 

 

 

Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky

23. března 2012, 08.06 | Nemocnice ve Frýdku – Místku, p.o. pořádá dne 4. dubna 2012 konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky na téma "Nozokomiální nákazy - sledování, prevence".

 

 

 

V. Beskydský endoskopický workshop – zpráva z akce

17. října 2011, 13.59 | V pátek 23.9.2011 proběhl na pracovištích Beskydského gastrocentra Nemocnice ve Frýdku-Místku již 5. ročník Beskydského endoskopického workshopu. Tématem byly tentokrát stenózy zažívacího traktu. Letos byla akce poprvé pořádána ve spolupráci s Lékařskou fakultou Ostravské Univerzity, jejíž představitelé (děkan LF Doc. MUDr. Arnošt Martínek, CSc. a prorektor OU pro vědu a výzkum Prof. MUDr. Jan Lata, CSc.) ji společně s vedoucí zdravotního odboru krajského úřadu Moravskoslezského kraje Ing. Petrou Tomanovou, PhD. a náměstkem LP MUDr. Davidem Havrlantem společně zahájili.

 

 

 

Strana výpisu

6

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace