Urologické oddělení

Aktuality

DOBROVOLNICTVÍ

26. května 2020, 13.32 | Chceš se stát dobrovolníkem ve frýdecké nemocnici? Zajímá Vás, kdo je dobrovolník, co dělá, na které oddělení chodí?

 

 

 

Nadační fond Pavla Novotného hledá posilu do dobrovolnického týmu

23. ledna 2019, 08.08 | Hledáme dobrovolníky, kteří by věnovali hodinu svého času pacientům ve frýdecké nemocnici.

 

 

 

Na předvánočním koncertu zazněly nejen koledy

14. prosince 2018, 08.07 | Čtvrteční podvečer na urologickém oddělení zpestřil předvánoční koncert, který pro pacienty uspořádali dobrovolníci z Nadačního fondu Pavla Novotného.

 

 

 

Nadílka na urologickém oddělení

11. prosince 2018, 15.19 | Dobrovolníci z Nadačního fondu Pavla Novotného navštívili v úterý 11. prosince pacienty hospitalizované na urologickém oddělení frýdecké nemocnice a rozdali jim drobné dárky.

 

 

 

Pozvánka na koncert - urologické oddělení

7. prosince 2018, 13.37 | Dobrovolníci z Nadačního fondu Pavla Novotného připravili koncert pro pacienty urologického oddělení.

 

 

 

Na Dni urologické prevence se nechalo vyšetřit 36 lidí

21. listopadu 2018, 13.52 | Urologické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. uspořádalo ve spolupráci s Nadačním fondem Pavla Novotného již třetí Den prevence uroonkologických onemocnění. Tato akce byla určena pro všechny, kteří nejsou léčeni na žádné urologické ambulanci a mají zájem se nechat preventivně vyšetřit.

 

 

 

Pozvánka na Den urologické prevence

12. listopadu 2018, 14.04 | Nadační fond Pavla Novotného ve spolupráci s Nemocnicí ve Frýdku-Místku a Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR pořádají v úterý 20. listopadu od 8 do 14 hodin DEN UROLOGICKÉ PREVENCE.

 

 

 

Dobrovolníci na urologickém oddělení budou nabízet pacientům k povídání také dobrou kávu

12. listopadu 2018, 10.01 | Dobrovolníci z Nadačního fondu Pavla Novotného, kteří od letošního roku docházejí za pacienty na urologické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, nyní mají možnost nabídnout jim k rozhovoru také šálek kávy připravené v kvalitním poloautomatickém kávovaru, který oddělení daroval právě Nadační fond Pavla Novotného.

 

 

 

Úvodní schůzka se zájemci o dobrovolnictví

26. října 2018, 14.45 | Chcete se stát dobrovolníkem ve frýdecké nemocnici? Zajímá Vás, kdo je dobrovolník, co dělá, na které oddělení chodí?

 

 

 

Staňte se dobrovolníkem na urologickém oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku

19. července 2018, 09.49 | Nadační fond Pavla Novotného působí vedle Fakultní nemocnice v Ostravě, Vítkovické nemocnice a nemocnice v Havířově od 1. června také v nemocnici ve Frýdku-Místku, kde na oddělení urologie pomáhá onkologickým pacientům. V současné chvíli hledá nadační fond nové dobrovolníky, kteří mají chuť pomáhat druhým.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace