Mezioborová spolupráce v naší nemocnici je na vysoké úrovni

4. října 2019, 08.33 | Dne 20. 9. 2019 se zástupci naší nemocnice aktivně zúčastnili VI. ročníku konference Fyzioterapie Rehaspring s mezinárodní účastí.

Se svou přednáškou vystoupili primář gynekologicko-porodního oddělení Martin Němec, fyzioterapeutka Lucie Čermáková a sestra z gynekologicko-porodního oddělení Lucie Houfková. Ve svých přednáškách prezentovali péči o pacientky trpící inkontinencí a sestupem pánevního dna a vzájemnou spolupráci mezi odděleními rehabilitace a gynekologie ve frýdecké nemocnici v péči o tyto pacientky. Pro správnou diagnostiku a léčbu je tato mezioborová spolupráce velmi důležitá.

Náš urogynekologický tým spolu s rehabilitačním týmem zabývající se léčbou inkontinence