Aktuality

Pozvánka na Den urologické prevence

12. listopadu 2018, 14.04 | Nadační fond Pavla Novotného ve spolupráci s Nemocnicí ve Frýdku-Místku a Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR pořádají v úterý 20. listopadu od 8 do 14 hodin DEN UROLOGICKÉ PREVENCE.

 

 

 

Dobrovolníci na urologickém oddělení budou nabízet pacientům k povídání také dobrou kávu

12. listopadu 2018, 10.01 | Dobrovolníci z Nadačního fondu Pavla Novotného, kteří od letošního roku docházejí za pacienty na urologické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, nyní mají možnost nabídnout jim k rozhovoru také šálek kávy připravené v kvalitním poloautomatickém kávovaru, který oddělení daroval právě Nadační fond Pavla Novotného.

 

 

 

Skupinové rehabilitační cvičení přispívá k lepší kondici klientů

7. listopadu 2018, 09.16 | Ve zdravém těle zdravý duch, tak by se dalo nazvat skupinové rehabilitační cvičení a muzikoterapie, které pro klienty oddělení dlouhodobé následné péče (ODNP) připravují terapeutky oddělení.

 

 

 

Návštěva na dětském oddělení

29. října 2018, 12.32 | Milý host dnes dopoledne potěšil malé pacienty hospitalizované na dětském oddělení frýdecko-místecké nemocnice – herečka Veronika Jeníková v doprovodu prezidentky občanského sdružení Kiwanis paní Evy Pastuškové navštívila nemocné děti a rozdala jim drobné dárky.

 

 

 

Porodnice získala ocenění

29. října 2018, 07.15 | Frýdecko-místecká porodnice je zapojena do projektu PŘIROZENÝ POROD V PORODNICI.

 

 

 

Úvodní schůzka se zájemci o dobrovolnictví

26. října 2018, 14.45 | Chcete se stát dobrovolníkem ve frýdecké nemocnici? Zajímá Vás, kdo je dobrovolník, co dělá, na které oddělení chodí?

 

 

 

Pro budoucí maminky připravujeme nové porodní sály

26. října 2018, 13.52 | V současné době probíhá rekonstrukce porodních sálů v bloku D.

 

 

 

Den otevřených dveří v porodnici bude 31. října

24. října 2018, 10.03 | Zveme budoucí maminky a tatínky na další Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 31. října v 9 hodin.

 

 

 

Požehnání nemocniční kaple

18. října 2018, 11.20 | Jméno svatého Lukáše, patrona lékařů, nese ode dneška nemocniční kaple ve frýdecko-místecké nemocnici. Za účasti vedení a zaměstnanců nemocnice jí požehnali Václav Tomiczek, nemocniční kaplan z Ostravy a Jozef Novák, administrátor římskokatolické farnosti ve Frýdku-Místku.

 

 

 

Osmáci se učí poskytovat první pomoc

15. října 2018, 10.54 | Jak zastavit krvácení, ošetřit popáleninu či zlomeninu nebo rozeznat příznaky srdeční zástavy a kdy zavolat záchranku se naučí žáci osmých tříd z Frýdku-Místku v rámci nového projektu frýdecko-místecké nemocnice „KPR do škol“.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace