Aktuality

Nemocnice dnes otevřela nové oddělení následné intenzivní péče a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče

16. července 2018, 16.40 | Čtyři měsíce intenzivních stavebních prací a téměř 50 milionů korun si vyžádalo vybudování oddělení následné intenzivní péče (NIP) a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Celkem 18 nových lůžek tak nyní bude sloužit pacientům s potřebou zvýšené zdravotní péče.

 

 

 

Nemocnice získala darem endoskopické vybavení pro Beskydské gastrocentrum

12. července 2018, 08.30 | Nové endoskopické vybavení do jednoho endoskopického sálu v prostorách Beskydského gastrocentra získala nemocnice ve Frýdku-Místku jako dar od Nadačního fondu Subventio, jehož posláním je podpora rozvoje zdravotní péče v České republice.

 

 

 

Oznámení

29. června 2018, 15.25 | Technické uzavření dále uvedených lůžkových oddělení.

 

 

 

Nabídka práce - kuchař/kuchařka a pomocný kuchař/kuchařka

28. června 2018, 09.35 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.
přijme KUCHAŘE / KUCHAŘKU a POMOCNÉHO KUCHAŘE / POMOCNOU KUCHAŘKU do stravovacího provozu.

 

 

 

Nabídka práce - ošetřovatel, sanitář

21. června 2018, 07.56 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.
PŘIJME z důvodu rozšíření pracovišť intenzivní péče a ARO o pracoviště následné intenzivní a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče OŠETŘOVATELE, SANITÁŘE DO NEPŘETRŽITÉHO PROVOZU na tato pracoviště a lůžková standardní oddělení.

 

 

 

Nabídka práce - všeobecná sestra, praktická sestra a zdravotnický záchranář

21. června 2018, 07.48 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.
PŘIJME z důvodu rozšíření pracovišť intenzivní péče a ARO o pracoviště následné intenzivní a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče VŠEOBECNÉ SESTRY, PRAKTICKÉ SESTRY A ZDRAVOTNICKÉ ZÁCHRANÁŘE DO NEPŘETRŽITÉHO PROVOZU na tato pracoviště a lůžková standardní oddělení.

 

 

 

Sanitářský kurz úspěšně ukončilo čtrnáct účastníků

15. června 2018, 13.12 | Celkem čtrnáct zájemců absolvovalo ve frýdecko-místecké nemocnici tříměsíční odborný kurz Sanitář zakončený závěrečnou zkouškou. Kurz pořádaný vzdělávací společností EDLiT s. r. o. je akreditován Ministerstvem zdravotnictví. Úspěšní absolventi obdrželi osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

 

 

 

Porodnice přivítala budoucí maminky a tatínky

13. června 2018, 08.00 | Červnový Den otevřených dveří byl přihlášenými maminkami zaplněn během pouhých dvou dnů od zveřejnění termínu.

 

 

 

Den otevřených dveří v porodnici

5. června 2018, 10.31 | Zveme budoucí maminky na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 12. června 2018 v 9 hodin v seminární místnosti bloku E nad bufetem.

 

 

 

Hasiči besedovali s dětskými pacienty

4. června 2018, 17.18 | Malí pacienti, kteří trávili pondělní dopoledne na dětském oddělení frýdecko-místecké nemocnice, měli rušný den. U příležitosti Mezinárodního dne dětí si s nimi přišli popovídat požární preventisté z hasičského záchranného sboru a čekala je také ukázka požární techniky.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace