KORONAVIRUS - důležité informace

Mimořádné opatření

17. července 2020, 14.51 | Na základě mimořádného opatření č. 15/2020 krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě je s okamžitou účinností v Nemocnici ve Frýdku – Místku, p.o. prodloužen zákaz návštěv do odvolání.

Na základě mimořádného opatření č. 15/2020 krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě je s okamžitou účinností v Nemocnici ve Frýdku – Místku, p.o. prodloužen zákaz návštěv do odvolání, s výjimkou:

1.  přítomnosti otce u porodu
  2.  dula u porodu
  3.  návštěv osob s omezenou svéprávností
  4.  návštěv u nezletilých pacientů
  5.  návštěv u pacientů v terminálním stádiu – max. 2 osoby současně po dobu 15 minut, vždy po dohodě s ošetřujícím lékařem nebo zdravotnickým personálem

Všichni výše uvedení musí mít po celou dobu pobytu v nemocnici ochranný prostředek dýchacích cest, min. respirátor FFP2 bez výdechového ventilu. Otec, který bude přítomen u porodu, obdrží respirátor FFP2 při příjmu na porodnické ambulanci.

Ostatní výše uvedené návštěvy si přinesou respirátor FFP2 bez výdechového ventilu vlastní, případně si jej mohou zakoupit za cenu 50,- Kč v centrální recepci nemocnice v hale pavilonu chirurgických oborů nebo v příjmové ambulanci dětského oddělení.

» Aktuality  » KORONAVIRUS - důležité informace