KORONAVIRUS - důležité informace

POZOR - informace k přeobjednání !

10. března 2020, 10.53 | Přinášíme upřesňující informace k přeobjednání kontrol a operací.

Prosíme všechny pacienty, kteří od nás dostali SMS zprávu, že v případě probíhajícího infektu, karantény nebo rizikového kontaktu máte odložit plánované kontroly a operace, aby se  přeobjednali  na níže uvedených e-mailových adresách. Toto opatření platí i pro pacienty, kterým z nějakého důvodu naše SMS zpráva nepřišla (např. špatné telefonní číslo, technické problémy...).

V e-mailu uveďte jméno, příjmení a datum, případně hodinu kontroly nebo operace a vyčkejte na e-mailovou odpověď, ve které Vám zdravotní sestra navrhne náhradní termín.

ARO ambulance

Dětské