Aktuality

Matěj se už narodil v novém

25. ledna 2019, 15.03 | Prvním miminkem narozeným v nově rekonstruovaných sálech porodnice ve Frýdku-Místku se stal chlapeček Matěj, který přišel na svět v úterý 22. ledna v 15:20 hodin.

Matěj je druhým synem maminky Michaely Orenčákové z Frýdku-Místku, doma už se na něj těší starší bráška, dvanáctiletý Petr.

„Při rozhodování, kterou porodnici zvolit, jsem se byla podívat i ve dvou dalších místech, sledovala jsem recenze porodnic na internetu, ptala se na zkušenosti kamarádek, byli jsme se s manželem podívat také na zdejším Dni otevřených dveří. Nakonec jsem si vybrala znovu frýdeckou porodnici a nelituji,“ usmívá se paní Orenčáková.

"Termín porodu jsem měla až 27. ledna, ale v úterý ráno jsem přijela se začínajícími bolestmi do porodnice a po třetí hodině odpoledne byl malý na světě,“ popisuje maminka Michaela. „Chtěla bych poděkovat skvělým lékařkám a sestřičkám, které se o mě staraly, zejména paní doktorce Alexandře Čenčaríkové a porodní asistentce Lucii Černé. Pokud bych měla rodit potřetí, bylo by to zase tady,“ dodala paní Orenčáková. 

Mamince byli popřát primář gynekologicko-porodního oddělení Martin Němec a vrchní sestra Eva Šprlová, předali jí kytičku a láhev sektu.

 

Jolana Filipová, tisková mluvčí

 

 

 

 

 

Moravskoslezská SESTRA 2019

 

  Partneři nemocnice 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace