Na předvánočním koncertu zazněly nejen koledy

14. prosince 2018, 08.07 | Čtvrteční podvečer na urologickém oddělení zpestřil předvánoční koncert, který pro pacienty uspořádali dobrovolníci z Nadačního fondu Pavla Novotného.

Během koncertu ve společenské místnosti urologického oddělení zazněly nejen písničky s vánoční tématikou, ale i další známé melodie včetně těch z pohádek. Někteří pacienti přišli sami, jiné přivezly sestřičky i s postelí. Všichni si pak mohli podle přání zazpívat spolu s muzikanty a naladit se tak na vánoční notu.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří v tomto čase vážili cestu do nemocnice, aby mohli naše pacienty potěšit!

Jolana Filipová, tisková mluvčí

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Urologické oddělení  » Aktuality