Nemocnice chystá výměnu skiagrafického přístroje

13. března 2018, 11.19 | Nový skiagrafický přístroj bude v průběhu měsíce dubna nainstalován ve vyšetřovně radiologického oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku. Nahradí tak původní přístroj, který již dosluhuje.

Instalace nového skiagrafu v budově E si vyžádá nutné stavební a technické úpravy, které ovlivní provoz pracoviště. Provoz starého přístroje bude ukončen od čtvrtku 15. března odpoledne. Po dobu přibližně 6 týdnů, kdy bude probíhat demontáž a příprava instalace nového skiagrafu, bude snímkování pacientů zajištěno na dvou pracovištích, a to na druhé vyšetřovně v budově E a na pracovišti skiagrafie na centrálním urgentním příjmu. Dlouhé snímky a snímky páteře nebude možno po dobu výpadku provádět.

Prosíme veřejnost a pacienty o pochopení, pokud bude po dobu instalace nového skiagrafického přístroje docházet k delším čekacím dobám.

» Zdravotnická oddělení  » Ostatní oddělení  » Radiodiagnostické oddělení  » Aktuality