Zvýhodněná týdenní nabídka v naší nemocniční lékárně!

Nový díl magazínu TV Medicína

V nejnovějším díle vystoupila dětská oční lékařka naší nemocnice Jana Jurkovičová a přináší cenné informace o očních vadách u dětí a možnostech jejich léčby.

Pokračovat

Byli jsme součástí závodu Beskydská sedmička

Poslední prázdninový den, 31. 8. 2024 se náš zdravotnický tým zúčastnil každoroční extrémní sportovní akce B7.

Pokračovat

Novinka pro naše pacienty: služba k lepší komunikaci s Vámi

Abychom zlepšili naše služby a usnadnili Vám spojení s námi, zavádíme novou službu.

Pokračovat

Aktuální dopravního omezení v areálu nemocnice

Pokračovat

Program časného záchytu karcinomu prostaty

Rakovina prostaty je nejčastějším zhoubným nádorem mužů (kromě nemelanomových kožních nádorů). Každý rok onemocní tímto nádorem v ČR okolo 8 100 mužů, což je téměř třikrát více než před přibližně 20 lety.

Nemocnice ve Frýdku-Místku zahajuje přístavbu Centrálního urgentního příjmu

V prvním srpnovém týdnu byly zahájeny přípravné práce na přístavbě Centrálního urgentního příjmu (CUP) Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Pokračovat

Ochrana před sluncem je důležitá každý den!

Léto a s ním spojené dlouhé slunečné dny máme všichni rádi, ale nezapomínejme, že je také důležité pravidelně chránit svou pokožku před škodlivými účinky slunečního záření.

Pokračovat

Význam Tunelizovaných hrudních drénů v léčbě onkologických pacientů

Tunelizované hrudní drény představují významný pokrok v léčbě onkologických pacientů, u kterých dochází k nahromadění volné tekutiny v pohrudniční dutině v důsledku pokročilosti nádorového onemocnění.

Přístavba Centrálního urgentního příjmu

Od srpna 2024 začínáme s přístavbou Centrálního urgentního příjmu (CUP) v naší nemocnici.

Pokračovat

Osteoporóza - co bychom měli vědět

Víte, co je to osteoporóza a jak souvisí s denzitometrickým vyšetřením? Patříte do skupiny, která je osteoporózou ohrožená? Jak osteoporóze předcházet? Na to vše nám odpoví MUDr. Alena Kocichová z interního oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Den otevřených dveří PORODNICE