POSTUPNÝ NÁVRAT K PLÁNOVANÝM VÝKONŮM A OPERACÍM

30. dubna 2020, 13.30 | Od 4.5.2020 naše nemocnice přistupuje k rozšíření ambulantní činnosti a operací za dodržení potřebných protiepidemických opatření.

Pro potvrzení platnosti již naplánované kontroly či operace komunikujte s jednotlivými odbornými ambulancemi preferenčně e-mailovou formou, případně SMS zprávou, telefonická komunikace vzhledem k přetížení linek může selhávat.
Nově bude objednávání probíhat standardně e-mailem, případně telefonicky.

PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ
1. Čas objednání je nutné dodržet a přijít do ambulance max. 10 minut před ošetřením.
2. V čekárně je nutné dodržovat dvoumetrový odstup – dle označení sedaček.
3. Pacient musí mít nasazenou roušku.
4. Pacient musí vyplnit a podepsat čestné prohlášení.
5. Den před přijetím k operačnímu výkonu bude pacient testován na covid-19 (stěrem, pondělním nástupům bude test proveden již v pátek) – do doby přijetí musí pacient dodržovat obdržené pokyny k minimalizaci rizika vzniku nákazy.