Aktuality

Staňte se dobrovolníkem na urologickém oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku

19. července 2018, 09.49 | Nadační fond Pavla Novotného působí vedle Fakultní nemocnice v Ostravě, Vítkovické nemocnice a nemocnice v Havířově od 1. června také v nemocnici ve Frýdku-Místku, kde na oddělení urologie pomáhá onkologickým pacientům. V současné chvíli hledá nadační fond nové dobrovolníky, kteří mají chuť pomáhat druhým.

Ke stále kvalitnější komplexní léčebné péči o pacienty ve frýdecko-místecké nemocnici významně přispívají také dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného. Dobrovolnický program je akreditován Ministerstvem vnitra.

Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného docházejí do nemocnic. Přinášejí do nemocničního prostředí více lidského kontaktu, pomáhají pacientům odreagovat se a chvíli zapomenout na jejich trápení v nemoci a tím zajistit psychosociální podporu a pohodu pacienta. Dobrovolníci vyplňují jejich volný čas a tak přispívají k celkovému zpříjemnění prostředí v nemocnici pro pacienty i jejich rodinné příslušníky.

Zájemci o dobrovolnictví si mohou domluvit osobní schůzku s koordinátorkou dobrovolníků na tel. čísle 739 764 683 nebo napsat na e-mailovou adresu: .

 

Odkaz na reportáž televize Polar 10.7.2018

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Urologické oddělení  » Aktuality  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Moravskoslezská SESTRA 2019

 

  Partneři nemocnice 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace