Upřesňující INFORMACE o stavu na gynekologicko-porodnickém oddělení:

13. března 2020, 12.18 | Gynekologicko-porodnické oddělení se nenachází celé v karanténě. Onemocněl jeden člen personálu a v karanténě je v současné době pouze jeden další zaměstnanec. Oddělení se uzavírá z preventivních důvodu maximální snahy o ochranu zdraví personálu i pacientek.

Na oddělení  bude stále k dispozici personál, který bude ošetřovat opravdu neodkladné případy přivezené rychlou záchrannou službou.  Na tento provoz jsme nachystáni.
Pacientky, které aktuálně hospitalizujeme, postupně propustíme do domácího ošetřování.
Pacienty, které jsme v poslední době ošetřili, bychom chtěli uklidnit. Situace je odkonzultována s hygieniky. Riziko přenosu na pacienty bylo vyhodnoceno jako nízké. Nicméně, doporučujeme dvou týdenní klidový režim v domácím prostředí s minimalizací kontaktů. Dále je možno konzultovat osobně hygienika, případně praktického lékaře dle vývoje zdravotního stavu. Další informace sledujte na našich webových stránkách. Děkujeme za pochopení.