Vánoční výzdoba na oddělení dlouhodobé následné péče

11. prosince 2018, 14.33 | Pacientům, kteří tráví tyto předvánoční týdny na oddělení dlouhodobé následné péče, se personál oddělení snaží zpříjemnit jejich pobyt vánoční výzdobou.

Obě patra budovy V proto zdobí typické předvánoční motivy, u vchodu na oddělení Vás přivítá anděl nebo sněhulák, na zdech visí ozdobené větvičky, věnce nebo kapřík, nechybí svíčky a svícny, baňky, perníčky ani papírový betlém. Ve společenských místnostech jsou rozsvícené stromečky, na chodbě ODNP I. stojí dokonce i nazdobený krb. Ozdobená jsou i okna a parapety.

Výzdobu připravily sestřičky a ergoterapeutky oddělení společně s pacienty v hodinách ergoterapie.