Za výtěžek z benefičního koncertu koupili dárky pro dětské oddělení

31. ledna 2019, 08.17 | Místecká kavárna Café Inn uspořádala před vánocemi druhý benefiční koncert ve prospěch dětského oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku. Koncert písničkářky KACZi, zdejší rodačky, která je nominována na cenu Jantar v kategorii Interpretka roku 2018, se uskutečnil 15. prosince. Dárky nakoupené za výtěžek koncertu ve výši osmi tisíc korun předal osobně majitel kavárny primářce dětského oddělení nemocnice.

„Velkou radost máme z takzvaných „hnízdeček“ určených pro nejmenší miminka,“ usmála se primářka dětského oddělení Sylva Gistingerová. „Zmenšený prostor měkkého hnízdečka miminko uklidňuje a dodává mu pocit jistoty a bezpečí. Vzhledem k velikosti se nám budou hodit i do inkubátorů,“ dodala primářka.

„Pro větší děti jsme nakoupili především kreativní potřeby jako jsou barevné nebo vlnité papíry, skicáky, fixy, pastelky, určitě se budou hodit také nůžky s ozdobnými břity, ozdobné děrovačky či šablony na kreslení,“ vypočítal majitel místecké kavárny Café Inn Milan Bojda.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Dětské oddělení  » Aktuality