První pomoc

Změny v lékařské pohotovostní službě

20. srpna 2019, 15.08

Vážení pacienti,

s účinností od:

1.9.2019 dochází ke změně ordinační doby lékařské pohotovostní služby - LPS dospělé i dětské. LPS bude zajištěna v režimu:

• pátky - LPS neordinuje
  • soboty, neděle a svátky - 8:00 - 18:00 hodin

7.9.2019 dochází k přemístění LPS z budovy „J" nemocnice do budov „B" a „C" 1.NP - hlavní komunikační trasa:

• LPS dospělá - prostory chirurgické kontrolní ambulance - místnost C 173 - příjem pacientů
  • LPS dětská - prostory diabetologické ambulance - místnost B 150b - recepce

V případě závažných zdravotních potíží budou pacienti ošetřeni v rámci ústavní pohotovostní služby (ÚPS) nemocnice.

V případě nutnosti Vám bližší informace podá pracovnice informací na recepci v hale centrálního urgentního příjmu - pavilon chirurgických oborů.

Vedení nemocnice

» První pomoc