POSTUPNÝ NÁVRAT K PLÁNOVANÝM VÝKONŮM A OPERACÍM

30. dubna 2020, 13.30 | Od 4.5.2020 naše nemocnice přistupuje k rozšíření ambulantní činnosti a operací za dodržení potřebných protiepidemických opatření.

NEMOCNICE ŽIJE NEJEN COVIDEM-19

23. dubna 2020, 15.26 | Chtěli bychom Vám představit projekt, který nemocnice připravuje. Jedná se o vybudování Centra duševního zdraví (ve zkratce CDZ), díky kterému rozšíříme spektrum péče pro naše občany, a to o péči psychiatrickou a psychologickou.

TATÍNKOVÉ OPĚT U PORODU

16. dubna 2020, 08.13 | Naše nemocnice se rozhodla povolit přítomnost otců či jiné další osoby u porodu na základě zmírnění opatření ministerstva zdravotnictví.

POZOR❗️ Na velikonoční pondělí neodebíráme.

12. dubna 2020, 18.57 | Na Velikonoční pondělí se nebudou odebírat vzorky na vyšetření COVID-19 v odběrovém stanu .
Děkujeme za pochopení.

PODĚKOVÁNÍ ZA ZAJIŠTĚNÍ STRAVY

9. dubna 2020, 13.52 | Jak jsme již psali, ve čtvrtek 26.3.2020 jsme byli nuceni poslat do karantény většinu zaměstnanců našeho stravovacího provozu, a to z důvodu pozitivního testu na COVID-19 jednoho pracovníka tohoto oddělení.

PŘÍTOMNOST OTCŮ NA PORODNÍM SÁLE

30. března 2020, 14.38 | Přinášíme upřesňující informace gynekologicko-porodního oddělení. Vzhledem k opatřením vlády umožňuje i naše nemocnice přítomnost otců na porodním sále po porodu, pokud jsou splněny dané podmínky.

ZMĚNA ZAJIŠTĚNÍ NEMOCNIČNÍ STRAVY

27. března 2020, 06.56 | Z důvodu pozitivního výsledku testu na Covid-19 jednoho z pracovníků stravovacího provozu musíme přistoupit ke změně zajištění stravování pacientů a zaměstnanců nemocnice.

ZNOVUOTEVŘENÍ GYNEKOLOGICKO-PORODNÍHO ODDĚLENÍ

26. března 2020, 13.00 | Dnešním dnem dochází k opětovnému zahájení provozu na gynekologicko-porodním oddělení.

NANOROUŠKY PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE

25. března 2020, 12.19 | Chtěli bychom poděkovat Magistrátu města Frýdku-Místku za dodání 2 500 ks roušek z nanotextilie s účinností respirátoru FFP2. Roušky město zakoupilo od frýdecko-místecké firmy DEVA F-M, která je sama vyvinula. Postupně těmito speciálními rouškami vybavíme zaměstnance na všech našich odděleních.

VĚDĚLI JSTE?

25. března 2020, 08.59 | Kdo používá respirátory s výdechovým ventilem a je nemocný, při každém výdechu šíří viry mezi ostatní. Proto je vhodné používat respirátory bez výdechových ventilů nebo jednorázové či bavlněné roušky, případně si přes tento druh respirátoru ještě navléknout roušku. Chráníte tak sebe, ale i všechny okolo vás.

Strana výpisu

... 19 ...