Centrální recepce

V přízemí nového chirurgického pavilonu (vchod F-H) je umístěna centrální recepce s nepřetržitou službou, která má pacientům pomoci zejména k lepší orientaci a snadnějšímu vyřizování své návštěvy v nemocnici.

Recepce je vybavena vyvolávacím systémem, kde si u vstupu do nového pavilonu pacienti vyzvednou u terminálu lístek s evidenčním číslem, počkají, až se jejich číslo objeví na monitorech vyvolávacího systému a po zaevidování na recepci jsou směřováni na příslušnou ambulanci.

Na recepci získají pacienti všechny potřebné informace, kam mají jít a také pomoc při vyřizování případného problému či dotazu. Vedle recepce je také pracoviště Informací, které je k dispozici všem pacientům a návštěvníkům nemocnice. V prostorách recepce je také dostupná veřejná wi-fi síť.

Kromě centrální recepce jsou v prvním podlaží umístěny také ambulance ortopedie, urologie, ARO a centrální urgentní příjem.

Centrální urgentní příjem poskytuje péči pro pacienty s akutním zhoršením zdravotního stavu, kteří jsou přiváženi záchrannou službou, přicházejí sami s doporučením svého praktického lékaře či specialisty, případně přicházejí bez tohoto doporučení. Odbornou péči zajišťují lékaři jednotlivých oddělení – chirurgicko-traumatologického, ortopedického, urologického a interního. Pacienti přivezení záchrannou službou jsou ošetřováni přednostně.

Upozornění

20. dubna 2023, 13.19 | Omezení provozu centrální recepce

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace