VÝZVA K VEŘEJNOSTI!

24. března 2020, 16.21 | Vzhledem k nárůstu počtu pozitivních testů na Covid-19 by chtěla naše nemocnice připomenout vládní nařízení ohledně omezení pohybu osob a apelovat na jejich důsledné dodržování.

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY ODBĚRNÉHO MÍSTA

24. března 2020, 16.15 | Upozorňujeme na změnu provozní doby našeho odběrného místa, ve všední dny se budou odběry provádět o 2 hodiny déle, o víkendu a svátcích se doba o 1 hodinu zkrátí.

ZAHÁJENÍ PROVOZU ODBĚROVÉHO MÍSTA

23. března 2020, 09.38 | Dnešním dnem se v naší nemocnici zahajuje provoz odběrového místa na COVID 19.

PŘEVOZ PACIENTŮ Z ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

23. března 2020, 07.48 | Dnes dojde k převozu našich pacientů z Oddělení následné péče do Nemocnice v Orlové, která spadá pod Nemocnici s poliklinikou v Karviné-Ráj.

KAUZA ROUŠKY II.

20. března 2020, 11.42 | Naši zaměstnanci pokračují v šití roušek.

PODĚKOVÁNÍ PANA ŘEDITELE

18. března 2020, 14.00 | Zveřejňujeme otevřený dopis pana ředitele, který směřuje k zaměstnancům Centrálního urgentního příjmu a všem zaměstnancům, kteří rozjeli provoz infekční ambulance a zajišťují její chod.

KAUZA ROUŠKY

17. března 2020, 16.00 | Naše nemocnice se také připojuje k výzvě NOSTE ROUŠKY a plně to podporuje!

OTEVŘENÝ DOPIS PANA ŘEDITELE

16. března 2020, 08.19 | Zveřejňujeme otevřený dopis pana ředitele na podporu naší spolupracovnice.

INFORMACE K TELEFONICKÉ KONZULTACI

13. března 2020, 16.00 | Pokud pacient řeší svůj zdravotní stav (respirační infekt/viróza) a požaduje radu stran dalšího postupu, může využít naše konzultační telefony dle následujícího harmonogramu.

Upřesňující INFORMACE o stavu na gynekologicko-porodnickém oddělení:

13. března 2020, 12.18 | Gynekologicko-porodnické oddělení se nenachází celé v karanténě. Onemocněl jeden člen personálu a v karanténě je v současné době pouze jeden další zaměstnanec. Oddělení se uzavírá z preventivních důvodu maximální snahy o ochranu zdraví personálu i pacientek.

Strana výpisu

... 20 ...