Kapitoly pro internisty XII.

Nemocnice ve Frýdku-Místku již podvanácté uspořádala odborné sympózium Kapitoly pro internisty

Pokračovat

Plicní seminář pro praktické lékaře

Pokračovat

V Beskydském očním centru naší nemocnice jsme implantovali nejmodernější torickou čočku.

Beskydský endoskopický workshop 2023

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci s Ostravskou univerzitou uspořádala již sedmnáctý ročník Beskydského endoskopického workshopu.

Pokračovat

Kardiologie pro praktické lékaře – odborný seminář

Dne 20.9.2023 se uskutečnil v odpoledních hodinách již tradiční seminář kardiovaskulárního programu Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

Pokračovat

Slavnostní zahájení provozu potrubní pošty, nového skiaskopicko-skiagrafického kompletu a nové parkovací plochy v Nemocnici ve Frýdku-Místku.

Nemocnici ve Frýdku-Místku, p.o. se podařilo dokončit tři významné projekty, které budou mít pozitivní vliv na zdravotní péči poskytovanou pacientům v této krajské nemocnici.

Nemocnice na B7

Dne 2.9.2023 proběhl další ročník extrémní sportovní akce B7, náš zdravotnický tým byl opět u toho.

Pokračovat

Ambulance chronických vaginálních infekcí a poruch vaginálního prostředí

Téměř každá žena se během života setká se zánětem pochvy, jedná se o nejčastější důvod akutní návštěvy u gynekologa.

Rozhovor

Chronická bolest a její léčba.

Rozhovor

„Mateřská náruč bývá obvykle stejně účinná jako analgetika nebo sedativa. "

Paní Helena oslavila krásných 100 let

Na oddělení dlouhodobé následné péče jsme dnes oslavili zcela mimořádné jubileum. Naše pacientka paní Helena oslavila své 100. narozeniny.

Rozhovor

Co se děje v našem těle, když pociťujeme bolest? Jak probíhá diagnostika chronické bolesti?