Aktuality

Den zdraví 2023

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci s Nadačním fondem Pavla Novotného pořádala úspěšný Den zdraví v prostorách obchodního centra Frýda.

Tato akce, která se konala dne 11.5.2023, měla za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o důležitosti prevence  a nabídnout širokou škálu zdravotnických vyšetření a poradenství.

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. v rámci Dne zdraví představila mnohá ze svých zdravotnických oddělení, která se starají o zdraví a pohodu občanů tohoto regionu. Návštěvníci měli možnost nechat si provést různá vyšetření, jako například měření nitroočního tlaku, krevního tlaku, hodnoty krevního cukru a tělesného složení. Zaměstnanci nemocnice se také angažovali v edukaci a poradenství na širokou škálu témat, včetně laktační poradny, problematiky spánku, odvykání kouření, poradenství sociálních pracovnic, zubního poradenství a dalších.

 

Jedním z nejzajímavějších programů bylo vzdělávání veřejnosti v oblasti první pomoci. Návštěvníci si mohli nacvičit kardiopulmonální resuscitaci, což je masáž srdce, a naučit se poskytovat první pomoc při různých zraněních. Tato část akce byla velmi populární a mnoho účastníků projevilo zájem                      o zdokonalení svých dovedností v poskytování první pomoci.

 

Zájem veřejnosti o Den zdraví byl velký, což nás velmi těší. Chtěli bychom poděkovat všem zaměstnancům, kteří se na této akci podíleli svým nasazením, odborností a vřelým přístupem k lidem. Jejich úsilí a zapojení přispělo k úspěchu a vytvoření příjemné atmosféry během Dne zdraví.

Děkujeme

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace