Aktuality

Konference o endometrióze

6. února 2023, 13.20 | Gynekologicko-porodní oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o pořádá 1. mezioborovou konferenci o endometrióze.

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,

 

přijměte mé srdečné pozvání na seminář Centra pro léčbu endometriózy Nemocnice ve Frýdku-Místku, který se uskuteční 29.3.2023 v 18 hodin v prostorách Quality Hotel Ostrava City.

Endometrióza je nespecifické onemocnění, které se prolíná mnoha lékařskými obory (gynekologie, chirurgie, urologie, vnitřní lékařství, psychiatrie, rehabilitační lékařství, algeziologie), a to je důvodem, proč stanovení diagnózy a následná pomoc pacientce trvá mnohdy i několik let. Náš seminář Vám podá stručné a aktuální informace o tom, co to endometrióza je, jak je možno ji diagnostikovat, léčit a jaká je možná podpůrná nelékařská terapie.

 

Cílem semináře je podat Vám informace o možnostech rychlého a efektivního vyřešení problému u Vašich klientek a přispět tak k jejich spokojenějšímu životu.

 

MUDr. Martin Němec

primář gynekologicko-porodního oddělení

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

 

Přihlášení na konferenci ZDE nebo odkazem v přiložené pozvánce níže. Akce je zdarma a je akreditována ČLK.

Přílohy:

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace