Aktuality

Mezinárodní den ošetřovatelství

12. května 2022, 11.19 | Dnešní den je pro nelékařská zdravotnická povolání velkým svátkem.

Vážené a milé kolegyně, kolegové,

 

Dnešní den je pro nelékařská zdravotnická povolání velkým svátkem. Všichni, kteří se věnují velice záslužné, ale náročné ošetřovatelské profesi, ať už všeobecné sestry, dětské sestry, porodní asistentky, radiologičtí asistenti, zdravotničtí laboranti, fyzioterapeuté a ostatní ošetřovatelská povolání, si dnes připomínají Mezinárodní den ošetřovatelství, který se slaví na celém světě právě 12. května. Všichni víme, že v tento den se v roce 1820 narodila Florence Nightingalová, zakladatelka moderního ošetřovatelství.

 

Při příležitosti svátku ošetřovatelství bychom rádi poděkovali všem, kteří obětavě a s láskou vykonávají tuto náročnou profesi, která je velice často i na úkor osobního a rodinného života. Obzvláště toto nelehké období, kterým jsme si prošli v nedávné době, ukázalo, že v nelékařských povoláních u nás pracují zodpovědní profesionálové, kteří se dokáží popasovat s jakoukoli nelehkou a neznámou situací. Moc si vaší práce vážíme, jsme rádi, že jste tady s námi a děláte dobré jméno ošetřovatelské profesi. Za všechnu Vaši práci, obětavost a nasazení Vám velice děkujeme.

 

Vedení Nemocnice

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace