PCR testy COVID-19 pro samoplátce

8. června 2021, 12.00 | Informace k PCR testu COVID-19 pro veřejnost - samoplátce

Informace k PCR testu COVID-19 pro veřejnost - samoplátce

Nemocnice umožňuje provedení testu PCR test SARS – CoV-2 (COVID-19)  veřejnosti nad rámec hrazený zdravotní pojišťovnou.

Cena za odběr a provedení PCR testu COVID–19 uvedena v ceníku

Test je možné uhradit:

• Hotově, předem  na pokladně, recepci nemocnice
  • Bezhotovostně kartou – přímo na odběrovém místě

• Před testováním je nutné být objednán v objednávkovém systému ZDE.
  • Bez objednávky nebude test proveden !
  • K odběru je nutné se dostavit:

-  s čitelně vyplněnou žádankou

- dokladem o zaplacení - při hotovostní platbě na pokladně nemocnice či recepci

Testy jsou prováděny  v mobilní buňce u odběrového stanu  v Nemocnici ve Frýdku-Místku, p.o.

Za chybně vyplněnou žádanku nenese Nemocnice ve Frýdku-Místku odpovědnost.

Výsledek tohoto vyšetření bude zaslán formou SMS zprávy na mobilní telefonní číslo uvedené na žádance. O výsledku testu bude vystaveno potvrzení v česko-anglické verzi, jež je akceptované v členských zemích EU. Toto potvrzení bude  ke stažení na https://ocko.uzis.cz po zpracování výsledů do 24-48 hodin od odběru .

Certifikát s výsledem testu SARS-CoV-2 COVID-19 Vám bude na vyžádání připraven na recepci v centrální hale Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. následující den od 16 hodin a to vždy po obdržení SMS zprávy o výsledku testu. Požadavek pro vytištění je nutné nahlásit při odběru v odběrovém stanu.

Vystavení certifikátu je zpoplatněno částkou dle platného ceníku – 200Kč.

Přílohy:

» Aktuality  » KORONAVIRUS - důležité informace