PRAXE STUDENTŮ V NEMOCNICI

2. června 2022, 13.03 | V naší nemocnici vykonávají praxi studenti zdravotnických středních i vysokých škol, ale i studenti nezdravotnických oborů, a to prakticky na všech odděleních.

K pravidelným studentům, kteří získávají první cenné zkušenosti v provozu nemocnice, patří studenti Střední průmyslové školy chemické akademika Heyrovského. Během celého roku pracují pod odborným dohledem v laboratořích na oddělení laboratorní diagnostiky, kdy kromě zkušeností mohou získat i podklady pro své závěrečné práce.

Dostali jsme krásný děkovný dopis od Ing. Radima Vajdy, ředitele SPŠCH. Se svolením zveřejňujeme a děkujeme.

Moc děkujeme všem našim zdravotníkům, kteří se studentům individuálně a trpělivě věnují.

dopis