Aktuality

 

Vyzvednutí eReceptu

2. května 2012, 09.57 | V našich lékárnách je možno vyzvednout eRecept.

 

 

 

Klientské karty a slevy

2. května 2012, 09.55 | V našich lékárnách je opět možno využívat klientské karty a slevy i při výdeji na recept.

 

 

 

Nemocnice zavádí eRecept

30. dubna 2012, 13.44 | Nemocnice ve Frýdku-Místku jako jedna z prvních v České republice spustila v dubnu pilotní provoz eReceptu, který je v současné době testován třemi lékaři. Od května bude rozšířen na spolupráci 60 lékařů a v průběhu příštího roku by již měli eRecept vydávat všichni lékaři nemocnice. První eRecept vystavila 24. dubna 2012 MUDr. Kocichová z interního oddělení.

 

 

 

Lékárníci radí lidem jak užívat antibiotika

23. listopadu 2011, 13.37 | Lékárny Nemocnice ve Frýdku-Místku se připojily k právě probíhajícímu druhému ročníku informační kampaně Antibiotický týden v prostředí lékáren, který potrvá do pátku 25. listopadu.

 

 

 

Lékárna Nemocnice ve Frýdku-Místku nabízí svým návštěvníkům výhodné klientské karty

5. května 2010, 11.36 | V ústavní lékárně nemocnice je nyní možné získat tzv. klientskou kartu. Hlavní výhodou této karty je sleva poskytovaná již po uskutečnění prvního nákupu.

 

 

 

Nemocniční lékárna získala certifikát Řádu kontinuálního vzdělávání

5. února 2010, 11.37 | Česká lékárnická komora udělila nemocniční lékárně certifikát za splnění podmínek Řádu kontinuálního vzdělávání ČLK. Udělení certifikátu garantuje, že všichni lékárníci naší lékárny jsou zapojeni v systému celoživotního vzdělávání, neustále sledují nové trendy v oblasti léků a potravinových doplňků včetně jejich využití v moderní léčbě. Jejich znalosti jsou na vysoké úrovni a ve svém volném čase si je průběžně doplňují.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace