Projekty ESF - Prohlubování vzdělávání lékařů

Projekty s podporou Evropského sociálního fondu

Prohlubování vzdělávání lékařů

Prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí lékařů, zubních lékařů a farmaceutů se zaměřením na profesní medicínské vzdělávání a vzdělávání v manažerských dovednostech reg. č. CZ.1.04/1.1.00/46.00002 (dále jen "projekt").

Podrobné informace o projektu najdete

na webových stránkách www.vzdelavani-zdravotniku.cz.

Certifikovaný kurz v oboru Intenzivní medicína

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. je oprávněna realizovat praktickou část vzdělávacího programu certifikovaného kurzu "Intenzivní medicína", který je financován z výše uvedeného projektu v rámci Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost z Evropského sociálního fondu. Absolvováním certifikovaného kurzu získá lékařský pracovník zvláštní odbornou způsobilost. Certifikovaný kurz (dále jen "CK") se uskuteční v letech 2011 - 2013.

Podmínky pro přihlášení do CK projektu:

• Doložení zařazení do specializačního vzdělávání do oboru intenzivní medicína (v případě, že lékař není zařazen, je nutno si podat žádost na IPVZ)
  • Doložení příslušné specializované způsobilosti
  • Podepsaná pracovní smlouva na minimálně 0,6 úvazek mimo hlavní město Prahu, minimálně po dobu trvání projektu
  • Doložení veškerých získaných titulů vztahujících se ke zdravotnictví
  • Podepsaná Dohoda o účasti na projektu (k dispozici na oddělení lidských zdrojů Nemocnice ve Frýdku-Místku)

CK Intenzivní medicína ve Frýdku-Místku:

• Počet míst: 11
  • Místo realizace kurzu - praktická část: Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Realizaci teoretické části (odborné kurzy) zajišťuje : IPVZ Praha
  • Zahájení realizace kurzu: červen 2011
  • Ukončení realizace kurzu: leden 2013
  • Přihlášky: podávejte do 31.12. 2011

Formulář přihlášky (doc 42 kB)

40,50 kB

Stáhnout

Kontaktní osobou projektu v Nemocnice ve Frýdku-Místku je Bc. Emília Juříčková, oddělení lidských zdrojů, tel.č. 558 415 091, a Ing. Katarína Wirthová, oddělení lidských zdrojů, tel.č. 558 415 098, .

Ke stažení:

1.  Příručka pro účastníky http://www.vzdelavani-zdravotniku.cz/lekarsti-zdravotnicti-pracovnici/dokumenty-ke-stazeni
  2.  Přihláška do certifikovaného kurzu http://www.vzdelavani-zdravotniku.cz/lekarsti-zdravotnicti-pracovnici/dokumenty-ke-stazeni

loga